EduGaleria ekibi olarak sizlerin her yerde ve her koşulda Almanca öğrenmenizi desteklemek amacıyla Online Almanca Kursu programını başlattık. EduGaleria bünyesindeki Online Almanca kursu ile hedeflediğiniz dil seviyesine olabilecek en kısa sürede ulaşmanız arzu edilmektedir. Bu kurs toplam 6 seviyeden oluşacak şekilde düzenlenmiştir. Her kur seviyesi (A1-A2-B1) 2 parçaya bölünmüştür. Yapılan modülleme sistemi ile sizler kurlar arasında geçiş yaparken zorlanmamakla kalmayıp, ayrıca bütün dil yeteneklerinizin aynı seviyede geliştiğini de fark edeceksiniz. Ülkemizdeki genel dil öğretiminin Online Almanca Kursumuz konuşma ve anlama yeteneklerine odaklanacaktır. Bu sayede gündelik hayatta kullanabileceğiniz dil yeterliliğine ulaşmış olacaksınız.

Online Almanca Kurslarımız tamamen bireysel olabileceği gibi oluşan dil sınıflarına da dahil olabilirsiniz. Bu sistemin amacı sizlerin yoğun çalışma ve yaşam temposu içerisinde dil öğreniminizden geri kalmasını önlemek ve Almanya’da hedeflediğiniz bir kariyere bir an önce adım atabilmenizi sağlamaktır. Dil öğreniminin sadece Almanya’daki dil kurslarında olabileceği gibi düşüncelerden sıyrılarak dil öğrenirken kendinizin ne kadar önemli olduğunu ve eğer isterseniz her şeyi başarabileceğinizi asla unutmayınız. Lütfen daha fazla ayrıntı için EduGaleria ailesi ile bir an önce tanışmayı ihmal etmeyiniz.

Bununla beraber EduGaleria ekibi olarak sizlere tavsiyemiz dil eğitiminizin son dönemini Almanya’da gerçekleştirmeniz ve bu yolla alışma sürecini daha kolay atlatmanızdır. Bunu gerçekleştirmenin bir yolu da dil kursu vizesi ile Almanya’ya gitmektir. Almanya’daki dil kursu opsiyonlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Share