Özverili Bir Ekip

Liseden itibaren yurtdışında öğrenim görme hedefim vardı. ABD ve Kanada gibi ülkeler yıllık maliyet açısından çok pahalı oldukları için Almanya’da eğitim almaya karar verdim. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu ekiple tanıştım. Olabildiğince sıcakkanlı ve bir o kadar da profesyonel yaklaşımları sayesinde kendileriyle çalışmaya karar verdim. Bugün başta Buğra bey ve çalışma arkadaşlarının özverili çalışmaları sonucunda Almanya’da yerleşmiş olduğum mühendislik bölümünde eğitimim devam ediyor. 

Emir A.

Tecrübelerinden Faydalanın

Şu anda Almanya’da spesifik bir hukuk alanında master yapıyorum. Tecrübe ettiğim ve görüştüğüm diğer danışmanlık firmalarına nispeten EduGaleria ailesinin bu konuda ne kadar yetkin olduğunu fark ettim. Başvuru sürecinde kendilerinden opsiyonlarımın belirlenmesi konusunda danışmanlık aldım. Kendileri de bu yollardan geçtikleri için sistemin ayrıntılarına ve nerede hangi programların olduğuna dair eşsiz bir bilgileri var. Bunları çekinmeden benimle paylaştığı için bu aileye minnettarım. İyi ki varsınız.. Teşekkürler EduGaleria!

Ayşe Nur S.

Bir Anne Görüşü

Buraya bir anne olarak yazmam kimileri için garip olabilir ama bu ekibe özellikle teşekkürlerimi iletmek istedim. Ben bugün emekli bir öğretmenim ve hayatımdaki en doğru kararımın kızımın yurtdışında okumasına izin vermek olduğunu düşünüyorum. Kızım için yurtdışı eğitimi hakkında araştırmalar yaparken piyasada çok fazla danışmanlık şirketi olduğunu farkettim. Bu firmalarla iletişime geçtim ve hepsini tek tek dinledim. EduGaleria ile yaptığım görüşmede ellerindeki bilgileri saklamadıklarını ve bunu insanlarla paylaşma heveslerini gördüm. Kendilerini tanımaya başladıkça çoğunun Almanya’da akademik alanda çalışmalar yapan kişiler olduğunu öğrendim. Onların sayesinde bugün kızım istediği eğitime kavuştu. Herhangi bir sıkıntıda ulaşabileceğiniz ve onların ellerinden gelen yardımı yapacağını bilmeniz en güzel özgürlüktür.

Reyhan Y.

Almanya’da Tıp Okuma Hayalim

Sizden aldığım hizmetin karşılığında bu yazıyı yazmayı bir vefa borcu biliyorum. Sizinle iletişime geçmeseydim Almanya’da tıp fakültesine 3. Sınıftan geçiş yapma imkanım olmayacaktı ve ben de zaten başladım diyerek eğitimimi Türkiye’de bitirecektim. Sonrasında da belki Almanya’ya hiç gelmeyecektim. Gerçekten hayatımı değiştirdiniz. Teşekkürler, selamlar…

 

Emre G.

Dil Öğrenmemde Çok Yardımcı Oldunuz

Merhaba, online dil kursunuzu özellikle benim gibi Almancayı sıfırdan öğrenmeye başlayanlara tavsiye kesinlikle ediyorum. Sadece balık yemeyi değil, balık tutmayı da öğreten anlayışınız çok güzel. Ha birde Ahmet hocanın komik olmayan esprilerine değinmeden geçemeyeceğim. Ahmet hocam kızmayın seviyoruz sizi 😉 Şimdi Almanya’da Heidelberg Üniversitesi’nde C1 kursuna devam ediyorum. Kursun sonunda da umarım DSH sınavını başarırım. Herkese selamlar, sevgiler…

Ebru G.

Nitelikli Göç Başvurum

Türkiye’de birkaç yıldan beri hemşire olarak çalışmaktayım. Bilgi almak için aradığım danışmanlık firmalarından biriydi EduGaleria. Daha önceki tecrübelerini anlattıkları zaman onlarla çalışmaya karar verdim. Özellikle iş verenimi de EduGaleria ekibinin bulmuş olması bende büyük bir güven uyandırdı. Sonrasında hemen vize başvurumu yapmaya koyulduk. Bir yandan da B1 seviyesinde online derslere devam ediyorum. Almanya’ya gittiğimde bu konuda da çok büyük bir zorluk yaşamamayı umuyorum.

Neslihan E.

Share